Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valami hely jelenleg...

Van valami hely jelenleg Magyarországon, ahol így covid idején is van lehetőség wellnessre?

Figyelt kérdés
Leginkább a szaunázásra gondolok.

2021. jan. 3. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Te vagy az Judit?
2021. jan. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
nem igazán
2021. jan. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
nincs
2021. jan. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Tuti hogy én is le leszek pontozva, de most OV-tól idéznék annak ellenére hogy ELKÉPESZTŐEN UTÁLOM őtet.


"A veszélyhelyzetre való tekintettel, MINDEN wellnesközpontnak be kell zárnia".


Ott van viszont az otthoni kád, és némi sima vagy csilis bab elfogyasztása után kész is a pezsgőfürdő.

2021. jan. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%

Ja és még azt félretéve, hogy nyíltan látszik hogy a kérdező egy szimpla troll. Meghát kell a válaszmennyiség a 4-es szinthez, de hogy mások is örüljenek hogy ellehetetlenítik a szintlépésemet, ezért...


PONTOZZÁK LE 0-RA EZT ÉS AZ ELŐZŐ VÁLASZOMAT!!!!

2021. jan. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll. Teljesen komolyan kérdeztem. Nagyon sokat jártunk a párommal szaunazni, es tenyleg érezhetően hiányzik. Nem wellness központra gondoltam, nem vagyok hülye, tudom hogy bezárt mind. Arra lettem volna csak kíváncsi, hogy vann-e esetleg bármilyen szálláshely vagy ilyesmi, ahol nincsenek annyian mint egy wellness központban, és rendelkezik szaunával... mondjuk egy ház/apartman bárhol az országban, ahol fogadnak vendéget, és lenne lehetőség benne egy icipici wellnesre. De úgy látom itt semmit sem lehet már kérdezni. Egyebkent tisztában vagyok vele, hogy fura es némileg hülyeségnek is tekinthető a kérdésem, de úgy voltam vele, próba szerencse. Miért is lenne baj az, hogy ennyi idő után hiányzik az embernek a normális élete?
2021. jan. 6. 15:31
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja és kedves utolsó válaszadó, hogy boldoggá tegyelek, és szintet tudj lépni, "felpontoztalak". Remélem sikerült oromet szereznem, ha már szerinted csak egy szimpla troll vagyok :)
2021. jan. 6. 15:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden ilyesmi zárva
2021. jan. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!