Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen mérce szerint számít...

Milyen mérce szerint számít egy válasz sértőnek?

Figyelt kérdés

Az egyik kérdezőt egy válaszoló köcsög börtöntölteléknek nevezte. Ez maradt.

Egy válaszomban azt írtam, hogy használom az ikes igék hagyományos ragozását (egyÉK, igyÉK, ott példa nélkül). Ezt a választ törölték. Ez miért volt sértő?



#sértő kifejezés
2021. jan. 4. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert az adminok különbözőek. Ők eldöntik szubjektív, és a szabályzatban is benne van, hogy a döntéseik ellen nincs apelláta.

Ide írhatsz e-amilt. Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

Utána már csak az marad - ha nem tesznek ezek után sem semmit -, hogy elengeded ezt a sérelmed.

(ahogy olykor én is teszem.)

2021. jan. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem csak a sértő válaszokat törölhetik, hanem amelyik a szabályzat valamelyik pontjának nem felel meg, ami jóval bővebb kör (pl. provokáció, személyeskedés, trágárság, reklám, személyes adat tartalom, bűncselekmény elkövetésében segítségnyújtás, törvény vagy jogszabály megsértése, spam vagy flood stb.), és ezen felül az olyan válaszokat is törlik ami más szabálysértésre reagál, és része egy kommentfolyamnak. Nem kell szabálysértő választ írnod, de ha ilyenre reagálsz, akkor a törölt kommenttel összefüggőeket is törölhetik, hogy megtörjék az offolási láncot.


A tényleges törlés pedig azon is múlik, hogy a jelentett tartalmat az adott moderátor hogyan értékeli, kinek mi fér bele az értékrendjébe. A szabályzat ugyan objektív előírás, de a döntésben mindig van egy pici szubjektivitás, amin az múlik hogy egy kérdés/válasz mehet vagy maradhat. Ezt a szabályzat felelősségcsökkentő része megvédi, hiszen a moderátorok előzetes figyelmeztetés nélkül is bármilyen tartalmat eltávolíthatnak.

2021. jan. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm a címet, most már csak egy admintól várok választ.

#2 Köszönöm, bár én nem reagáltam más szabálysértésre, nem indítottam off-folyamatot, nem is csatlakoztam hozzá.

Megismételtem az eredeti választ az "én használom az ikes igék hagyományos ragozását" nélkül, és a válasz már maradhatott.

2021. jan. 4. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!