Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Száraz bőrbakancsot helyre...

Száraz bőrbakancsot helyre lehet hozni? F O N T O S

Figyelt kérdés

Van egy öreg katonai bakancsom

(Kanady vz60) amin nagyon száraz a bőr, nincs berepedezve, hajlítani is lehet de nagyon kemény. Helyre lehet hozni ezt vagy kuka?



2021. jan. 4. 19:48
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem ha rossz is add el ne dobd ki. Hátha van olyan aki megveszi ;)
2021. jan. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Zsírozást kellene megpróbálni, ha másképp nem, akkor hidratáló testápolóval.

Én már használtam bőrcipőre testápolót, és bevált.

Veszteni nem veszthetsz vele semmit, ha meg helyrehozza a cipőt (szerintem igen), akkor még nyerhetsz is vele.

2021. jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

'fokazsir' ... igy hivtak a seregben


Szerintem ha beereszted valami impregnalo olajjal es utana kipucolod pasztaval, akkor feleled.


[link]


[link]

2021. jan. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. jan. 4. 20:47
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
a vasúton a sima kamillás kézkrémet amit kaptunk azt szoktam vastagon rákenni. használ.
2021. jan. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
WD40, vagy ha nincs, szilikon megteszi, de akkor már inkább üregelő spray. Kivéve persze, ha kallódik a színben egy kis lzs1.
2021. jan. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ápolóval kend át.
2021. jan. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Forrósíts fel 1 liter vizet forrásig és öntsd egy tepsibe, és tedd a sütő legaljába. A tepsi fölé tedd be a rácsra a bakancsokat és hőlégkeverésen 40-50 fok közt legalább 1 óra hosszán keresztül tartsd a bakancsokat a bezárt sütőben, hogy a bőr megszívhassa magát párával. A behatási idő végeztével vedd ki a sütőből a bakancsot, és vedd fel a lábadra, vagy tömködd ki alakra újságpapírral és hagyd szobahőfokra hűlni. 22 foknál NE legyen hidegebb! Általában 10-15 perc alatt lehűl. Aztán kend át vékonyan ezzel: [link] Aztán egy óra múlva ismételd meg az átkenést.

Ha eddig a lábadon volt, ezután leveheted, és papírral kitömködve, rogyás és ránc mentesen tárold. Hordás előtt waxold ki, és 5 perc beszívódás után fényesítsd.

2021. jan. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!