Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SPAR árufeltöltő diákmunka....

SPAR árufeltöltő diákmunka. EZ nagy baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Még Decemberben vállaltam sparban árufeltöltő diákmelót a fürge diákon keresztül. Megkaptam az alkalmazotti kártyámat, mikor leadtam, akkor láttam, hogy Melo-diák volt ráírva (nem cseréltem el, azt adták nekem) míg a haveroméra rendesen Fürge diák. Lehet ez gondot okoz a kifizetéssel? Két napért kaptam kb. 15E-t, van, akinek nem nagy pénz, de nekem most diákként minden fillér jól jön :) 16F


2021. jan. 4. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
ne felejtsd el majd bevallani a navnak
2021. jan. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, emiatt ne aggódj. Gondolom, ez a kártya csak valami áruházi belépő, hogy megkülönböztessék a diákokat a rendes dolgozóktól.

Fizut viszont a jelenléti ív alapján adnak, ahány órát oda beírtál (és aláírtak).

De te is ki tudod számolni a fizetésedet, a szerződéseden lévő órabért megszorzod az órák számával és levonsz 15%-ot (adó).

(Az adóbevallásról meg majd ne feledkezz meg tavasszal)

2021. jan. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekem is új volt :D

Még nyáron dinnyéztem, ott tényleg jelenléti ív volt stb.

Itt valami kártya terminálos módszer, le kellett húzni, és bepötyögni hogy pihenő stb..

Adóbevallást meg fogom csinálni, ahogy jön az a szar

2021. jan. 4. 20:34
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az kb 1080Ft-os bruttó órabér, teljesen reális ezért a munkáért.


Szerintem semmi jelentősége hogy mi van a kártyán, egyszerűen csak azokat adják oda a diákoknak, de tök mind egy milyen a külseje.

2021. jan. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!