Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érettségi után lehet némely...

Érettségi után lehet némely tantárgyból szintemelőzni? Hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztook!:)


Idén fogok érettségizni. Sok tárgyból szeretnék emeltezni, viszont mindegyikből egyszerre nem menne. Ha leteszem az érettségit + 1 tárgyból emeltezek, akkor jövőre hogyan tudnék szintemelővel még többől? Lehetséges ez?


Elnézést a buta kérdésért, kissé magamra vagyok utalva:/


18/l



2021. jan. 5. 12:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges. Október - novemberi és május-júniusi érettségi vizsgaidőszakok vannak. Ezekre meg van adva meddig jelentkezhetsz, októberire általában szeptemberig, májusira februárig. Elmész a kormányhivatalba, vagy egy érettségit indító iskolába én pl. a saját sulimban jelentkeztem újra, ki kell tölteni egy lapot az adataiddal és, hogy pl matekból jelentkezel emeltre és ennyi. Ezután küldik a behívót, elmész érettségizni majd a bizonyítványosztón megkapod a tanúsítványodat arról hogy lett mondjuk egy 80%os emelt matekod. Viszont kalkuláld bele, hogy egy emelt szintű érettségi vizsga jelenleg 40000ft. Viszont egyszerre annyit írsz újra amennyit szeretnél, amilyen szinten szeretnéd. Pl.: emelt matekra, emelt infóra is jelentkezhetsz egy vizsgaidőszakban.
2021. jan. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!