Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » FoxPost csomagméreteket,...

FoxPost csomagméreteket, hogyan kell értelmezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Melyik a magasság, szélesség, hosszúság?

Aki tudja, az kérem írja meg.


4.5 cm x 36 cm x 53 cm


[link]


Itt a link is, ha úgy könnyebb, de Én nem értem. A hossznak nagyon kicsi a 4.5 cm. Hogy van ez most?


Köszi előre is!



2021. jan. 5. 18:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

A 4,5 a magasság. Vannak ilyen kics vékony fiókok az automatákon.

A másik két méret meg tökmindegy nem? :D

2021. jan. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%

Szerinted egy 4.5 cm x 36 cm x 53 cm meretu test az nem azonos egy 36 cm x 53 cm x 4.5 cm meretuvel, ha elforgatod?


Altalanos iskola hatodik osztaly...

2021. jan. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Igazából igen, mert amit Én felakarok adni, az Hossz: 17cm Széll: 14cm Mag: 9cm


Ez fix info amúgy? Te már használtad?

2021. jan. 5. 19:04
 4/23 A kérdező kommentje:

"Szerinted egy 4.5 cm x 36 cm x 53 cm meretu test az nem azonos egy 36 cm x 53 cm x 4.5 cm meretuvel, ha elforgatod?



Altalanos iskola hatodik osztaly..."


Te meg miről beszél? Itt a kérdés az, hogy melyik a magasság, szélesség, illetve a hosszúság...

2021. jan. 5. 19:06
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

A magasság a lényeg!

Ha a 4,5 centibe belefér akkor már teljesen mindegy, hogy 36x53 vagy 53x36.

Segítek: el kell forgatni a csomagot 90 fokkal.

Így már érted te jóképességű? :D

2021. jan. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha lapjarol elere allitom a teglat, megvaltoznak a befoglalo meretei? Nem, pedig sokkal magasabbnak tunik ugy, cserebe sokkal keskenyebb.


Istenkem, es en vagyok a hulye, mi?

2021. jan. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Persze, rengetegszer használtam küldésre a foxpostot.

Otthon megcsinálod a feladást, kapod a kódot, automatába beütöd, kinyílik egy ajtó bedobod, becsukod, kifizeted a feladást, bizonylatot kiadja és mehetsz a dolgodra.

nem csak másik automatába, de postacímre is küldhetsz csomagot automatából.


Az automatánál lehet utólag módosítani a fiókméreten ha nem fér bele az előre kiválasztottba.

2021. jan. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Én értem, de Te nem érted úgy látom még mindig, hogy mi volt a kérdés. Azért, mert kiírtam az összes számot, a magasságon volt a hangsúly, de kellett hozzá a többi is, hogy értsd. Ha csak annyit írok, hogy a 4.5cm mi, akkor nem fogod érteni. Ha a magasság nekem megfelelő, akkor a többi az lényegtelen nekem igazából. Ezért akarok fix infót, hogy melyik a magassága ennek. De ezek szerint a 4.5 cm lesz az.
2021. jan. 5. 19:13
 9/23 anonim ***** válasza:

"Istenkem, es en vagyok a hulye, mi?"


Igen te

a kérdés itt az, hogy befér-e az automata adott fiókjába.

A fkókok mélysége és szélessége azonos - láthatod a foxpost oldalán a táblázatban.

A fiókok magassága változik, ahhoz kell igazodni.

2021. jan. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

"Persze, rengetegszer használtam küldésre a foxpostot.


Otthon megcsinálod a feladást, kapod a kódot, automatába beütöd, kinyílik egy ajtó bedobod, becsukod, kifizeted a feladást, bizonylatot kiadja és mehetsz a dolgodra.


nem csak másik automatába, de postacímre is küldhetsz csomagot automatából.



Az automatánál lehet utólag módosítani a fiókméreten ha nem fér bele az előre kiválasztottba."


Köszönöm a választ! Én házhoz szeretném szállíttatni. Mi a tapasztalatod ezzel? Mennyi idő alatt érnek oda? Az oldalon 2-3 munkanapot írnak, de a véleményeket olvasva van mikor több.

2021. jan. 5. 19:15
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!