Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vérfoltokat találok a szobámba...

Vérfoltokat találok a szobámban, mire utalhat? (többi lent)

Figyelt kérdés

Mostmár ez nem az első alkalom hogy vérfoltokat találok a szobámban, úgy hogy semmim nem vérzett és a lakás többi tagja semmit nem tud róla.

Az ágyam szélén, a tükrön, meg most a falon.

Nem is egyszerre vettem észre hanem minden másnap megjelenik a semmiből.

Nem mondom hogy félek, de ez azért elég para és nem szokványos.

Ja és eddig semmilyen paranormális élmény nem ért az életemben, ez lenne az első de nem tudom hogy ezt egyáltalán annak e lehet nevezni.

Esetleg történt valakivel hasonló, vagy valakinek van tippje hogy mi a frász lehet ez?


2021. jan. 5. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Biztos vagy benne, hogy vérfolt?

Láttam már facebookon ilyen pranket és vörös bor volt.

2021. jan. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Először én se voltam biztos benne hogy vér, viszont a harmadik után eléggé biztos lett, na meg a tükrön eléggé egyértelmű.

Mindenesetre remélem hogy csak egy prank

2021. jan. 5. 20:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Művér is létezik.
2021. jan. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megjött és nem használsz tampont?
2021. jan. 6. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Időközönként összeverekednek nálad az ágyi poloskák.
2021. jan. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pontosan erre gondoltam én is, úgy tűnik komolyan el kell beszélgetnem a poloskáimmal
2021. jan. 6. 18:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Komolyan javaslom, hogy nézd át az ágyadat és a szűk környezetét, - nem viccelek!
2021. jan. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
tényleg lehetnek bogarak vagy akár lehet szellem is, választhatsz melyik a valószínűbb.
2021. jan. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!