Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tartalmazhat egy szürke...

Mit tartalmazhat egy szürke tasak, melyben puha, összenyomható, gyógyszer méretű dolgot lehet kitapintani?

Figyelt kérdés
A minap egy közeli ismerősöm zsebéből kiesett egy szürke kis tasak, mely igen csak hajazott egy óvszeres tasakra. Fel akartam neki venni, de odarohant és kikapta a kezemből, majd elvörösödött és témát váltott. Nem akartam kérdezősködni, hiszen láthatólag nem akart beszélni róla, de kíváncsi vagyok mi lehetett benne. Lehetséges, hogy csak egy egyszerű gyógyszer, nem tudom, de az állaga kissé zselésnek tűnt. Az igazat megvallva fogalmam sincs mi lehet, remélem semmi törvényen kívüli cuccc :D

2021. jan. 5. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Lehet, hogy óvszer volt az a gyógyszer.

Na, és?! Akkor mi van?

Unatkozol, vagy tényleg ennyire egyszerű vagy?

2021. jan. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Az ismerősöd sem lehet még felnőtt, ha zavarba jön egy óvszertől..ha az volt. Ha meg nem,sosem tudod meg de remélem tudsz aludni ma
2021. jan. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Milyen érdekes, hogy egy teljesen egyszerű kérdést teszek fel és rögtön letámad két ember. Nem, nem óvszer volt, leírtam, hogy egy gyógyszer méretű dolgot tapintottam ki benne. Egyébként meg nem jönne zavarba egy kotontól előttem, láttuk mi már közelebbről egymást...

Arra akartam kilyukadni, hogy nem lehet-e valami olyan gyógyszer, ami esetleg komolyabb betegség kezelésére kell neki, mert kezdtem kicsit izgulni, vagy esetleg nem-e valami illegális dolgot találtam nála(nem hiszem, de ismerem a múltját...)

Köszönöm az első két semmit mondó kommentelőnek, remélem sikerült enyhíteni a sürgető vágytól, hogy valakit leoltsatok ;) Remélem elírtam pár szót, hogy esetleg azzal is sikeresen le tudjatok fikázni ;)

2021. jan. 5. 21:14
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon beoltottál most te is hűha! De ha láttátok már egymást közelebbről is,miért nem kérdezted meg tőle,hogy mi az? Izgulsz érte,de azért vigyorgó fejet raksz ..így vegyen komolyan az ember
2021. jan. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy teljesen normális kérdést tettem fel szerintem, mert szerettem volna tudni mit tartalmaz a tasak. Oké, értem, szeretsz egyből belekötni másokba, vagy csak szimplán vitázni dolgokon, ez tök normális, én is szeretek vitatkozni. De légyszi, ne gyere már azzal, hogy milyen fejeket rakok a saját kérdésembe, simán ignorálhattad volna a posztot, ha ennyire zavar a dolog. Ha esetleg valakinek van ötlete, nyugodtam írjatok, mint látjátok nem mentem sokra eddig.
2021. jan. 5. 21:25
 6/6 anonim ***** válasza:
44%
Időgép volt.
2021. jan. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!