Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik kínai rendelős oldalról...

Melyik kínai rendelős oldalról jönnek meg hamarabb a cuccok, és melyik a legmegbízhatóbb? (Ebay, Aliexpress, Wish stb...)

Figyelt kérdés
Aliexpressről szoktam rendelni, de mostanában 1,5-2 hónapi mire megjön a cucc amit rendeltem, ha egyáltalán megjön... Esetleg hogy lehetne felgyorsítani ezt a folyamatot? Vagy máshonnan rendelve milyen gyorsan jön meg a csomag pl wish?

2021. jan. 5. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Évekkel ezelőtt rendeltem ebay-ről. Egyik termék 2 nap alatt jött meg, a másik max 1 hét.
2021. jan. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, honnan küldik. eBay-en akár itthonról is lehet rendelni, ha épp innen hirdet valaki, vagy sok más európai országból is. Aliexpress alapvetően Kínából postáz, de vannak olyan termékek, amik megtalálhatóak spanyol, német, amerikai, lengyel, szlovák stb. raktárakban is. Hozzák általában spanyolból és lengyelből tudnak szállítani, azok 1 héten belül itt vannak. De a kínai cuccokat is lehet gyorspostával rendelni, ami szintén 1 héten belül itt van, csak nem feltétlen éri meg egy pár dolláros termék után 100+ dollár postát fizetni. Wish-t nem használnám, vírusos volt nagyon sokáig az oldal (most nem tudom hogy az-e).
2021. jan. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nem kínai oldalak, és nem minden termék kínai. És a kínai sem feltétlenül gagyi.

Nekem a legrövidebb érkezés bő 3 hét volt, de olyan is előfordult, hogy 2 hónap.

2021. jan. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Wishen elég változó 3-4 hét de van hogy elnyúlik 2-2,5 hónapra, de a pénz visszafizetési politikájuk mindig a vásárlónak kedvez.
2021. jan. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha az Aliexpressen is fizetek 50 dollárt a szállításért, mint az eBay-en, akkor az is megjön egy héten belül :-)
2021. jan. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!