Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehetne fogadni E-Sportra?...

Krisz0627 kérdése:

Hol lehetne fogadni E-Sportra? Élőben lehet vagy csak online? Melyik oldal a legmegbízhatóbb?

Figyelt kérdés

2018. febr. 15. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
[link] itt tudsz fogadni e-sportra
2018. márc. 3. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Adok en neked e sportot,menj jatszani a terre
2019. okt. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sok helyen lehet, "e-sports betting" keresés és találsz rengeteg oldalt. Mindenképpen érdemes egy kis összeggel kezdeni, amit nem bánsz, ha elveszíted. Én a Unikrn-t használom 3 hónapja CS:GO-ra, eddig minden rendben, nekem ez vált be. Könnyen használható, van "játék pénz" a gyakorláshoz és ha írsz nekik, gyorsan válaszolnak (már az is nagy szó, hogy egyáltalán válaszolnak, pl. Bet365 szinte elérhetetlen sokszor). Nézd meg, próbáld ki és ha a lenti meghívó linkkel regisztrálsz, akkor 2x bónuszt kapsz az első befizetésre (tehát amit befizetsz, annak a duplája áll majd rendelkezésdre). Van náluk szerencsejáték és kaszinó is, de az nem az én világom, arról nem tudok nyilatkozni. Ha további kérdésed lenne, írj nyugodtan privátban, ha tudok, segítek. ukrn.io/i?c=m3bc4d993b
2019. nov. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!