Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elfelejtettem egy freemail-es...

Elfelejtettem egy freemail-es felhasználónevem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg hogy a világon már senki nem használ freemail-t, nekem van egy nagyon régim, és bár már évek óta nem használom, mivel facebookon egyszerűen lehetetlen volt megváltoztatnom (és még mindig az), ezért a mai napig a freemail-es email címem van megadva a facebookomhoz, mint email cím. Nem is ez a baj, hanem hogy egy weboldalra a facebookommal jelentkeztem be, és most oda fogják küldeni a vásárlásommal kapcsolatos email-t.


A jelszavamat tudom (megváltoztattam alternatív email cím segítségével), DE: A felhasználónevem nem tudom egyszerűen kitalálni (tippelgettem jó párszor), és **jelenlegi tudásom szerint** ezt sehogy nem lehet megnézni az alternatív email címen keresztül, valamint ebben a support sem tud segítséget nyújtani.

Így tehát a jelszót most tudom, de a felhasználónevemet nem.


Amennyiben az email cím (xy@freemail.hu) megegyezik a felhasználónévvel, abban az esetben a jelszóval van valami gond, mert azt is kipróbáltam már :D


Esetleg ha vannak a freemail-es felhasználónevekhez követelmények (mint a jelszó esetében, pl legyen min. X karakter meg legyen benne min. Y szám), akkor jelezzétek kérlek.



2021. jan. 7. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:

A felhasználónév egyenlő az e-mail cím első tagjával, a @ előtti résszel. Ha ezt tudod, akkor megvagy. Ha nem, akkor bármi lehet.

Néhány követelmény a felhasználóneveknél: angol ábécé a-z, A-Z betűi lehetnek, 0-9 számok, illetve 1-2 spec karakter [.] vagy [+] vagy [-] és nagyjából ennyi.

2021. jan. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Mibol gondolod, hogy senki nem hasznal freemailt? En mindig azt hasznalom, ha atmeneti email cim kell. Covid regisztraciohoz is csinaltam egyet, amit csak az oltasig fogok hasznalni ... utana akar el is felejthetem.


jelszonak tartalmaznia kell:

-nyolc karakter

-nagybetu vagy kulonleges karakter

-szam

2021. jan. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Freemail azert jo, mert nem ker kotelezo alternativ email-t, mint mas levelezok.
2021. jan. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1 az a baj nem feltétlen egyezik meg, mert a jelszót megváltoztattam, tehát azt tudom, de abban az esetben ahogy írtad úgy nem jó a felhasználónév.


#2 Oké hogy te használod, csak annyira erre koncentráltál hogy a válaszod nem tudom sokra felhasználni, mert a jelszavam már tudom, ahogy leírtam, annak nem kellenek a feltételei.


#3 Valószínűleg igazad van, csak ez engem nem visz közelebb a megoldáshoz.

2021. jan. 8. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!