Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha gmailon tudom a felhasználó...

Ha gmailon tudom a felhasználónevemet de a jelszómat nem akkor hogyan deritsem ki, h mi a jelszom?

Figyelt kérdés
Amikor beirom az email cimem a gmailbe akkor azt is kiadja h létező fiokot adjak meg,mert uye amivel be szeretnék lépni,azt már nagyon rég használtam!hogyan deritsem ki h mi a jelszó?

2019. febr. 3. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelszóemlékeztető kérése az egyetlen lehetőséged, majd követni az ott megjelenő utasításokat.
2019. febr. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2019. febr. 3. 15:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon régen használtad a fiókod valószínűleg megszünt és felszabadult a felhasználó neved, regisztrálj újra ugyanazokkal az adatokkal...
2019. febr. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Gmailen nem szűnik meg, sőt, ha kifejezetten torlod, akkor sem lehet ujra beregisztralni (biztonsagi okokbol). Ha azt irja ki, hogy nincs ilyen felhasznalo, akkor elirtad.
2019. febr. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát az van,hogy még olyan 1 éve csináltam az okból,hogy valahova (musicallyra,vagy aki ugy ismeri tiktokra) betudjak regisztrálni ezért nem is használtam más célra!uggye azt akkor töröltem mármint olyan fél éve töröltem a fiokomat,de ugye az megmaradt most a musically-s fiokrol beszélek,,most van ey másik fiokom musically-n s ugye bekövettem a régit,mert nem törölte le azt a fiokomat és ott oda van írva hogy mivel regisztráltam.azzal próbálok belépni gmail-on,de elfelejtettem a jelszót!és a felhasználónevet vagy azt aminél a végén a ...@gmail.com van,azt sem fogadja el!most akkor mit tegyek?vagy esélytelen bejelentkezni?mondjuk ha nem fogadja el a felhasználónevet sem akkor persze hogy az!:(
2019. febr. 3. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!