Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valahol a Charlotte...

Van valahol a Charlotte nevezetű animéből folytatás?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem,hogy egy lelkesebb fan csinált-e belőle "képregényt" vagy esetleg egy "könyv" szerűséget,mivel csak 14 rész van,és a 14. jobban a 4. és 5. között van,nagyon szeretném látni a folytatását a 13. résznek,akár egy fan csinált folytatást is. Nekem mindegy milyen nyelven lesz,a legjobb a magyar lenne,de mint írtam,bármilyen nyelven megfelel nekem

2021. jan. 8. 09:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Van egy OVA, plusz az anime manga alapján készült, azt is elolvashatod.
2021. jan. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tehát ez nem az a 14. rész OVA? És hol tudnám megnézni?
2021. jan. 8. 12:40
 3/13 A kérdező kommentje:

Oh,oké,újra értelmeztem bocsi az első válaszért xd

De attól hol tudom megnézni a manga alapján készültet? (Bocs ha nem értettem mit írsz,néha autista vagyok)

2021. jan. 8. 20:20
 4/13 anonim ***** válasza:
Az anime manga alapján készült. Azt már megnézted. Azt mondtam, hogy elolvashatod a mangát.
2021. jan. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
be lett fejezve a történet innentől kár is folytatni
2021. jan. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azért az a 13 részben jócskán össze van sűrítve minden és pár résszel ellehetett volna nyújtani,ezért érdekel van-e belőle folytatás
2021. jan. 16. 10:12
 7/13 anonim válasza:

Fanmade folytatásról nem tudok,neten biztosan feldobja ha rákeresel.

De az animét befejezték,és nem sok esély van,hogy folytatják,azaz,hogy lesz új évad.

Ezen már kár rágódni.

2021. jan. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Igen összes ürítették meg nem találta az identitását az anime…!

Kb lehetett volna egy nagyon jó kis super power comedy romance de egyik sem valósult meg… a karakterek is érdekesek voltak de utolso részekben el vitték egy gyik ember féle op harcolos animébe…

2021. jan. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nekem a vége tetszett,csak ahogy össze van sűrítve minden,mintha minél hamarabb leakarták volna tudni
2021. jan. 17. 14:09
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen éppen ezért nem volt jó!
2021. jan. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!