Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valahol a Charlotte...

Van valahol a Charlotte nevezetű animéből folytatás?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem,hogy egy lelkesebb fan csinált-e belőle "képregényt" vagy esetleg egy "könyv" szerűséget,mivel csak 14 rész van,és a 14. jobban a 4. és 5. között van,nagyon szeretném látni a folytatását a 13. résznek,akár egy fan csinált folytatást is. Nekem mindegy milyen nyelven lesz,a legjobb a magyar lenne,de mint írtam,bármilyen nyelven megfelel nekem

2021. jan. 8. 09:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Jónak jó volt szerintem,csak túl keveset adtak belőle
2021. jan. 18. 09:34
 12/13 anonim ***** válasza:
Amúgy gyakorlatilag a számból vetted ki a szót. Az anime utolsó része önmagában remek, de szinte hallottam a ,,csak legyen már vége" kiáltásokat a forgatókönyvíróktól.
2021. febr. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Alapból össze akarták sűríteni,vagy közben elment a kedvük tőle és össze csapták amúgy?
2021. febr. 26. 07:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!