Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Videózás? Nincs ötletem

Videózás? Nincs ötletem

Figyelt kérdés

Sziasztok na az van hogy kezdő yutubos vagyok és van 90 feliratkozóm és ki fogytam nagyjából a videókbol.

Amit én csinálok azok lovas videók vagy olyan amibe GoProval veszel fel és terepre megyek vagy edzős ugrós videó ez a két fajta van eddig a csatornámon mindkettőből kettő van és úgy van a sorrend hogy GoPro edző GoPro edző és még lenne még egy gopros terep vlog és még egy edzős és utána nem tudom mit rakjak már ki.

Olyat nem akarok amiben leülök a kamera elé be mutatok valamit vagy értitek hogy így beszélni kell mert a többi videóba is Ha van valami akkor azt kiírom a képernyőre és Ja hát ennyi ha valaki lovas akkor Adjon nekem valami tanácsot Esetleg egy ilyen kis gimnasztika Soros videó vagy hogy olyan kipróbálok dolgokat többféle ugrást hogy valami



2021. jan. 9. 11:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%

Veszély és extremitás. Ez kell a népnek.


Pl: Ugrass egy épületről egy másikra, vagy egy mozgó teherautóról egy másikra. És angolul írd ki a videók címeit!

2021. jan. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Véleményem szerint nem a veszélyes videók kellenek a népnek, hanem a kreatív videók.
2021. jan. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Az egyedi ötlet és saját megvalósítás többet ér, mint hogy itt felsorolnak neked néhány trendi vagy trash témát.

Teljesen jó amit most csinálsz (szereted, érdekel, értesz hozzá), ezt nem kellene elengedni. A 90 feliratkozó is azt jelenti, hogy van rá érdeklődő és van potenciál a tartalmaidban, csak még nincs rendszerezve vagy megtervezve, hogy mikor miről szóljon egy-egy videó. A lónál sem csak a lovaglás van gondolom, hanem mindenféle egyéb dolog és teendő azzal kapcsolatban, maga a ló és lovas kapcsolata, a felszerelés, az elvégzett dolgok bemutatása, magyarázata, stb. Itt már rögtön össze tudod kötni, hogy nem csak egy "üres" felvételed van, hanem narrálhatsz alá vagy feliratozol, és ezzel rögtön van egy tartalmas videód, amivel akár több nézőt lehet elérni.

2021. jan. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy ilyen csatornába ne vidd bele a politikát.
2021. jan. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Igazából semmi magyarázost nem akaork amibe sokat kell írni és oktatni se akarok meg be mutatni tárgyakat mert már semmi értelme mindent megtalalnak már a többi viseosnal es én jobban nem tudom el magyarazni meg nem fogom tele írni a videót és csak végig olvassák.

Esetleg valami lovas van itt aki tud válaszolni? Vag ért hozzá

2021. jan. 10. 00:06
 6/16 A kérdező kommentje:

És az első válaszolónak. Értékelem a valaszoltal de ne hulyeségekkel legszives en még mindig lovas vagyok nem parkuros vagy nem tudom hogy kell leirni bocs

13:51 milyen politika??

2021. jan. 10. 00:10
 7/16 anonim ***** válasza:

Te írtad, hogy Soros György-ről akarsz videókat csinálni. Egyrészt egy ilyen csatorna tematikájába nagyon nem illik bele, másrészt már mindenkinek elege van belőle.


Egyébként valószínűleg ezeknek az oktató jellegű videóknak lenne értelme, de inkább beszéddel, mint felirattal. Bár emgem nem érdekel a téma, így nem néztem meg, de Pepsi Bélán kívül nem sok videóst ismerek, aki lovakkal foglalkozik.


Mutasd be milyen egy verseny, hogy ápolod a lovat, stb. Ha nem beszélsz vagy nem vállalod az arcod, nem sok jövő lesz a csatornádnak, vagy akarok ezt a feliratos témát nagyon szakszerűen kell tolni.

2021. jan. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ahj istenem attól még hogy azt írtam hogy soros nem. Gyorgy rol van szó fogjatok már fel az amit mondok az egy gymnasztika sor.... AZÉRT ENNYIRE NE LEGYETEK MÁR IDIOTÁK KÖSZI megvaki nem ért hozzá az ne válaszoljon
2021. jan. 10. 11:29
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki nem ért hozzá, akkor magyarázd meg. Nem fejtetted ki mi az, nem tudhatta mindenki. Erre hülyézel meg idiótázol, mintha mindenkinek evidens lenne, hogy a 'soros' micsoda. Amellett, hogy mindenféle téren megy Soros Györgyről az agymosás, és te is azt írtad, hogy "Soros", nem pedig "soros".

Tudod, nagybetűvel tulajdonnév. Vagy ugyanabban a stílusban idiótázzunk vissza téged, hogy miért nem voltál képes jól írni?

2021. jan. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

ez a te csatornád, a te videóid. ne más mondja meg, hogy mit hogyan csinálj. szerintem csinálj minél több, minél több féle videót. kísérletezz új dolgokkal és ami olyan, amit a csatornádra illőnek érzel, akkor azt tedd ki.


a GoProt elég sok helyre fel lehet tenni egy lóra. ha mindig máshol van, az is lehet akár érdekes. azt se tudjuk, az eddigi videóid milyenek, nehéz így látatlanban bármit mondani.


én nem néznék végig egy hosszú videót, amiben semmi nem történik, csak lovagolnak. de ha a te nézőidet érdekli, akkor csináld.


valószínűleg egy informatív, oktató, tájékoztató videóval többre mennél, az valószínűleg több embert érdekel - persze nehezebb úgy megcsinálni, hogy te ne látszódj benne.

2021. jan. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!