Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha külföldre adok fel levelet...

Ha külföldre adok fel levelet és én szeretném állni a válasz levelet, tehát egy címzett borítékot tennék bele akkor hány bélyeget tegyek rá? Vagy ez hogy működik?

Figyelt kérdés

2021. jan. 12. 09:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Hol veszel német/angol/usa stb. bélyeget itthon???? Mert azt ugye felmérted, hogy nem magyar bélyeg kell a válaszborítékra...
2021. jan. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 uyscuti ***** válasza:
100%
Külföldi posta nem fogja elfogadni postai kezelésre a magyar bélyegekkel felbélyegzett levelet.
2021. jan. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Rendben, értem hogy nem fogadják el a magyar bélyeget, de akkor mi lehet megoldás a problémámra? Esetleg a postakész boríték? Bár valószínűleg azt sem fogadják el...
2021. jan. 12. 11:24
 4/17 anonim ***** válasza:
Mit akarsz küldetni magadnak...???? Vagy miért kell egyáltalán válaszboríték?
2021. jan. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Egy általam személyesen nem ismert embernek szeretnék levelet küldeni, mivel szeretnék választ kapni a levelemre, ezért válaszborítékot is szeretnék küldeni, mivel nem várhatom el hogy ő fizesse a levelem és a nekem szánt válasz költségeit.

Az oldala szerint minden levélre válaszol ha van benne egy megcímzett költségtéritett pl bélyeges boríték. Sajnos az IRC itthon nem elérhető egy ideje, ezért tettem ki a kérdést.

2021. jan. 12. 12:31
 6/17 anonim ***** válasza:
kiről van szó?
2021. jan. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem gondolom hogy ez releváns de privátban válaszoltam
2021. jan. 12. 12:38
 8/17 anonim ***** válasza:
54%
jó eséllyel jön majd a titkrárságáról egy nyomdailag előállított aláírás. Ezzel ez erővel kérheted e-mailben szkennelve is....
2021. jan. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ, de nem ez érdekel továbbra sem... Ha nem tudsz lényegi információt, segítséget adni akkor inkább ne irkálj.... Köszi


Továbbra is várom a lehetséges opciókat.

2021. jan. 12. 12:44
 10/17 anonim ***** válasza:

[link]


Tudtommal fel lehet adni, lásd a fenti link pdf-jének két utolsó oldalát. De erre a posta, jobban tud érdemi választ nyújtani.

Mindig volt nemzetközi előrefizetős feladás, ami a visszapostázást is fizette a feladó. Náluk kell megvenni az ehhez szolgáló borítékot, és/vagy "matricát".

2021. jan. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!