Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha külföldre adok fel levelet...

Ha külföldre adok fel levelet és én szeretném állni a válasz levelet, tehát egy címzett borítékot tennék bele akkor hány bélyeget tegyek rá? Vagy ez hogy működik?

Figyelt kérdés

2021. jan. 12. 09:15
1 2
 11/17 BlackSword ***** válasza:
53%

Sehogy... ahhoz tudni kéne az adott ország postája és a magyar posta megállapodását a szállítási költségekről...


Szóval jó lenne tudni, hogy mit szeretnél, mert ha csak egy autogramról lenne szó, akkor levlap nemzetközi tértivel, és ráírod, hogy a tértit dedikálja... az ugye visszajön...

2021. jan. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Ezt a választ kaptam a postától(ha esetleg a későbbiekben ez segítene valakinek):


Tisztelt Ügyfelünk!


Köszönjük, hogy megkereste ügyfélszolgálatunkat.



Tájékoztatni szeretnénk, hogy az Ön által megnevezett szolgáltatásra a Magyar Postánál sajnos nincsen lehetőség, válaszdíjszelvényt a posta már nem értékesít.


A nemzetközi kereskedelmi válaszküldemény szolgáltatás igénybevételéhez előzetesen szerződést kell kötni. A szolgáltatásról az alábbi linken tájékozódhat:


[link]

2021. jan. 14. 16:38
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
igy van, régen válaszdíjszelvénynek nevezték, azzal lehetett. de melyik országról van szó amúgy?
2021. jan. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

A cimkék közt is ott van, az Egyesült Királyságba küldtem a levelet. Ma fel is adtam. Tettem mellé egy címzett borítékot. Az emberí jóságban bízva 😂

Hátha visszajön. Bár nem sok esélyt látok rá, de történnek csodák 🙃

2021. jan. 15. 00:17
 15/17 anonim ***** válasza:
magyar bélyeggel nem hiszem hogy visszaküldik. de online nem lehet az angol postától bélyeget rendelni?
2021. jan. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
De lehet a baj csak az hogy a bélyeg kb 1-1.5 font de a minimum online limit 20 font másrészt az online bélyeges csomagot / levelet 7 napon belül fel kell adni.
2021. jan. 15. 17:02
 17/17 BlackSword ***** válasza:
Tertis ajánlott levél...
2021. jan. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!