Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Autóüvegről,hogy tudom leszedn...

Autóüvegről,hogy tudom leszedni a matricát?

Figyelt kérdés

Már mindennel IS próbálkoztam eddig sikertelenül.A hátsó ablakon nagy narancssárga betűkkel vírít az autókereskedés neve ahol vettem a kocsimat, de elcsúfítja a a kocsit.

Sehogysem tudom leszedni.Ráadásul betűnként van felragasztva így még idegörlőbb! Hogy tudnám leszedni, hogy ne karcolodjon meg az üveg?



2021. jan. 13. 08:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit hajszárítóval melegítsd fel, akkor le lehet húzni az üvegröl. Utána üvegtisztítóval, szemüvegtisztítóval, esetleg spiritusszal le lehet szedni a maradék ragasztót.


Acetonnal, nitróhigítóval NE próbálkozz, mert megmarja az üveget!

2021. jan. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lakkbenzinnel sikerült nekem is . Az Üveg nem sérült .
2021. jan. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha beöregedett régi matrica, akkor a nagyját mechanikusan tudod eltávolítani (borotvapenge)

Aztán a maradékot bármilyen hígítóval le tudod tisztítani.


#1 válaszadó!

Áruld már el, milyen üveg az amit a nitróhígító megmar? ;)

2021. jan. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!