Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A DM-es és a Rossmann-os...

A DM-es és a Rossmann-os biztonsági őrök mindenkiről azt hiszik, hogy tolvajok?

Figyelt kérdés
Mert komolyan mondom, akárhányszor bemegyek bármelyik üzletbe, a biztonsági őrök mindig a nyakamba lihegnek, mintha csak egy fekete maszkkal és pisztollyal léptem volna be...
2010. aug. 14. 19:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is, de minden boltba, pedig jól öltözött vagyok. :( Utálom. :(
2010. aug. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem csak én vagyok igy vele.Ahányszor bemegyek DM-be a biztonsági őr mindig követ és olyan csúnyán néz,mintha azt hinné lopni akarok.Napszemüveget akartunk múltkor próbálni barátnőmmel,de olyan rossz volt amikor ott állt felettünk és nézte mit csinállunk.Ezért nem is szeretek oda járni.
2010. aug. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

igen. Múltkor meg bementem, nézegettem a szempillaspirálokat, erre rezeg a telefonom, nem találtam elkezdtem matatni a táskámba, erre oda jön, hogy had nézzen bele a táskámba. Kérdem, tőle, hogy miért?

Azt mondja azzal ne foglalkozzak, csak mutassam meg.Meg mutattam neki.

Erre kérdem tőle, mit keres? a szempilla spirált?

Les rám, mondom neki: "itt mindig mindenki azt hiszi,hogy lopni jönnek a vásárlók?eléggé szánalmas dolog. De semmi joga ahhoz,hogy más táskájába lesegessen bele, ha nem biztos abba,hogy lopott."

2010. aug. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős helyzet, basszus nekem is a nyomomban vannak mindkét üzletben, több városban is voltam Rossmannban és DM-ben is, ugyanaz a helyzet. Úgy tűnik ez a viselkedés is a betanításuk része. Lehet, hogy van egy direkt erről szóló fejezet a szerződésükben, ami arról szól, hogy minden egyes vevő potenciális bűnöző és megrögzötten lop. :S
2010. aug. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mire jó ez.Ezzel cska elijesztik a vásárlókat.


második váloszoló voltam

2010. aug. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem is állandóan a nyomomban vannak!ma is pl.pedig odajárok mindig!meg nem gáz a kinézetem!
2010. aug. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%
Én nem bánom, hogy a helyi rossmanos őr mindig követ, mert irtó helyes. :D
2010. aug. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
41%

Biztos nem tetszetek nekik; nekem még soha nem volt ilyen problémám :D

Amúgy meg ez a munkájuk. Fizetnek nekik, azért cserébe, hogy figyelik a vásárlókat, nehogy lopjanak.

2010. aug. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
Annyira drága mindkét üzlet, hogy az őrök örülnek, ha végre betéved egy vásárló, és örömükben mennek utánatok.
2010. aug. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
totál ez a helyzet,de még nem is csinálják ugy,h az ember ne érezze magát nagyon gázosan...de nálunk szo szerint fél ,méterre van,mellettünk... rossmanba bementünk üccsiér,azt bnőm nézett filmeket,erre ránkszol a csaj ,h ha nem veszünk semmit ,mennyünk ki.há b*** meg,volt a kosárba pár cucc,azt azóta is bunkón nézek a csajra,azt csak kasszás...
2010. aug. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!