Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha 2 napig egyáltalán nem...

Ha 2 napig egyáltalán nem aludnék,mi történne?

Figyelt kérdés
Természetesen nem szeretném kipróbálni,és valószínűleg nem is menne.Csak érdekel,hogy mi történik,ha valaki ilyen hosszú ideig nem alszik.

2021. jan. 15. 00:18
 1/3 anonim ***** válasza:
96%

Semmi.

B.szottfáradt leszel, a szervezeted kikapcsol, és a kövi napot végigalszod.

2021. jan. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Nekem eddig a maximum ébrenlétem 58 óra volt.Olyan volt már nemegyszer hogy egyik reggel felkelek,aznap este nem alszok,csak másnap este.Kicsivel több mint 24 óra elteltével elkezdek pörögni,felvagyok dobódva,olyan érzés ez számomra mint amikor régen másnaposan kelltem fel,és mivel még nem ürült ki az alkohol teljesen a szervezetemből ezért akkor is vidám voltam tőle.Késő délután felé már átvált fejfájásba,lüktet,szédülök,később már lépni is alig bírok,mert fáj minden egyes mozdulat,ilyenkor a testem már könyörög a pihenésért,így ágyba zuhanok estére és nagyjából csak úgy másnap este ébredek föl megint újra..
2021. jan. 15. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Semmi. A speedtől beàllva napokig mennek emberek.
2021. júl. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!