Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudnám megvenni a One...

Hol tudnám megvenni a One Direction - Made In The A.M. bakelit lemezt?

Figyelt kérdés
Nem találtam eddig sehol szóval bármilyen ötletnek örülnék.

2021. jan. 16. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, én találtam ebay-en is, Discogs-on is.

Mondjuk nem tudom, miből van ez a lemez, mert nem olcsón mérik.

2021. jan. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1000 euro one directionért????
2021. jan. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, hogy valamelyik tag személyesen köpte le a lemezt, azért ilyen drága. Ebay-en mintha 160 Euro körül láttam volna, mondjuk az is 160-nal több mint amit adnék érte. :)
2021. jan. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Bírom amikor egyesek nem bírnak egy adott illetőt, de azért odaköpnek valamit, hogy meglegyen q napi boldogságuk.
2021. jan. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*a
2021. jan. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%

Napi? Ettől egy egész hétig boldog és kiegyensúlyozott leszek.

Egyébként nem egy adott illetőt nem bírok, hanem az egész zenei stílust, amit ez az előadó - feltételezem, nem egyetlen ember - képvisel.

2021. jan. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
tippre azért ilyen drága mert a célközönség 99,9%-ának jó az mp3 meg a cd, esélyesen nem is hallják a különbséget a kettő közt. A maradék 0,1% meg fizesse meg, hogy miatta kinyomtak pár bakelitsütit
2021. jan. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2015ben gyartottak, azota nagyon ritkan nyomjak ujra, de ha szerencsed van amazonon megtalalod 30 euro alatt. en regebben vettem 25€ert onnan de akitol vettem mar 70 euroert arulja, mivel a sok idiota fan annyiert is megveszi a resellers meg eleve ebbol keresik a penzuket szoval igen. merchbaron restockoljak neha, a four lemezem onnan van viszont ott a szallitas ketszer annyj mint maga a lemez ara.
2021. máj. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!