Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a philips...

Mi a véleményetek a philips lumea szőrtelenítőről? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Akinek van tapasztalata kérem irja le:) valamint az is érdekelne hogy melyik típust ajànljàtok

2021. jan. 17. 01:29
 1/5 anonim válasza:
Szia! Nekem van egy Philips Lumea advanced az SC1994-es típusú. Először kételkedtem benne hogy használ de végül vettem egyet belőle.Először 2 hetente használtam, 3.alkalom után már sokkal kevesebb szőr nőtt ki, pedig nem puha és nem szőke szőrrel rendelkezem.Az enyém kábeles, de vannak akksisak is amik megkönnyíti a használatot, engem mondjuk nem zavar a kábel.Letöltöttem hozzá egy applikációt is ami segít kiválasztani a fokozatot hogy melyik a legalkalmasabb a bőrömnek,szerintem nagyon jó kis gépek, a 6-7 használatánál már csak 1 -2 szőr nőtt vissza, én nagyon meg vagyok elégedve vele.Műszaki boltban dolgozom és tapasztalom hogy egyre többen viszik, mert tényleg hatásos, utána kevesebb macerád lesz a szőrrel, ezt grantálom, nekem bevált.
2021. jan. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi szèpen :)

Engem leginkabb a bikinivonalnàl zavar a szőr,mert sajnos sok szőrbenövésem van ott :/ ott is hasznàlható ez a tipus ami neked van ?

2021. jan. 25. 18:32
 3/5 anonim válasza:
Persze, nekem ott is kivàlóan működött.ott is sima lett tőle 😁
2021. jan. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!☺️
2021. jan. 26. 21:23
 5/5 anonim válasza:
100%

Szia!

Nekem bevalt az ipl szortelenites, viszont olyan gepet vettem ami fele annyiba kerul, mint a philips lumea.

2021. ápr. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!