Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ipl szörtelenítő gépet megéri...

Ipl szörtelenítő gépet megéri venni? Szeretnék karácsonyra venni. Valaki esetleg használt már és leírná a véleményét? Esetleg melyik tipust ajanlanatok vagy hogy mire figyeljek ha ilyet veszek, ilyesmi.

Figyelt kérdés

2020. dec. 17. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
45%

Nekem megérte, bár még nem tökéletes mert csak 6 hónapja használom, de pl a vádlimról már eltűnt a szőr, a combom oldalain és hátulján se nő, se a karomon, sőt az arcomon lévő pihék is eltűntek, a többi helyen itt-ott erős még pl bikini vonal illetve hónalj, itt ott meg pihék vannak mint a combom elülső oldalán és a lábszáram többi részén.


Én a silk n infinity 400000 iplt vettem meg, egyrészt tetszett hogy pici, könnyű, apró zigzugba is befér, pl hónalj pont ilyen, a bazi nagyot nem tudtam volna jól odailleszteni. Többi geppel nincs tapasztalatom, a Braun termékek még tetszenek, a philipset úgy oda próbálgattam a boltban, de nem tetszik mert hatalmas, viszont árban jó, és sokan dicserik a neten is, szerintem az is hatásos.


Arra figyelj, olyat válassz ami a bőr típusodnak és szőr szín kombonak megfelel. A silk pont ilyen, nekem hófehér a bőröm, a szőr meg inkább barnás, néhol szőke de észrevenni. Gond nélkül bánik el vele, na most hogy mennyire leszek teljesen szőr mentes azt nem tudom, elvileg azért kell neki egy hosszabb idő.


Vásárlás előtt netrol töltsd le a használati útmutatóját, és olvasd el, abból kiderül mire jó mire nem. Pl van olyan amit arcon nem lehet vagy intim területen. Én untam a borotvát nuni részen, ezért olyat választottam amit lehet ott is használni legalabb a szeméremdomb körül.

2020. dec. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Világos bőrön fekete-sötétbarna szőrrel működik. A barnással kevésbé, a szőkével, vörössel szinte semennyire nem működik.


Legalább 6 J/cm2 erős legyen és 4 cm2 nagy legyen az ablaka. Ezek benne vannak használati útmutatóban.


Nekem bevált, de megjegyzem sötétbarna hajam van és hófehér bőröm.

[link]


[link]


[link]


[link]

2020. dec. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dees ipl-t vettem, nagyon bevalt. Vilagos bor es sotet szor kombora mukodik kizarolag.
2020. dec. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!