Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Youtube csatorna név ötletek?

Kérlek segíts !!! kérdése:

Youtube csatorna név ötletek?

Figyelt kérdés
Regina a nevem és szeretnék egy vlogcsatornát indítani, de egyszerűen nemtudok kitalálni egy kreatív és kevésbé megszokott, unalmas nevet a csatornának.Egy egyszerű vlog csatorna lenne, néha talán lovas tartalommal.

2021. jan. 18. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Hegy (remélem érted, hogy jön a nevedhez).
2021. jan. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

The Queen's Horses

Reginárium

Kép-nap-ló

Regina equorumque

2021. jan. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Aztaezek nagyon jók köszönöm:) Az 1-est sajnos nem értem
2021. jan. 18. 14:11
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Szia! Nem szeretnélek megsérteni, de vlogcsatornából annyi van, hogy Dunát lehetne rekeszteni velük.. Ahhoz, hogy érdekelje is az emberek nagyobb tömegét az, amit csinálsz találj ki valami különlegeset, valami olyat ami a "sajátod". De őszíntén szólva, és tényleg nem sértésből, ha nem tudsz egy vlog csatornának nevet kitalálni akkor lehet, hogy a videózáson lépj tovább és más pályán próbálj szerencsét. Mindenesetre sok sikert a továbbiakban.
2021. jan. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van .Viszont nyugi tartalom szempontjából rengeteg egyedi ötletem van , esetleg csak külföldieknél láttam. Volt pár név ötletem nekem is , viszont kíváncsi voltam más ötleteire is mert az enyémék nem tetszettek .:)
2021. jan. 18. 22:49
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

szerintem a név nem igazán fontos. kezdd el csinálni, kísérletezz és menet közben majd kialakul a csatorna neve. több csatornát is ismerek, aminek a neve, arculata menet közben megváltozott, sőt a tematikája is átalakult. ne egy üres lap előtt törd a fejed, hogy mi lesz majd a neve, ha egyszer elkezded csinálni.

inkább kezdd el csinálni és menet közben majd kialakul a név és a tematika is. ahogy az is csak menet közben derül majd ki, hogy mennyire tudod, sőt akarod tényleg csinálni. úgyhogy csináld!

2021. jan. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
20%
Regina Chanel
2021. jan. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!