Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gls futar nem hozza fel a...

Gls futar nem hozza fel a csomagot?

Figyelt kérdés
Ilyet megtehet, hogy nem hozza fel a csomagot hanem felhív és ha nem veszed fel, be se kopog.. vagy ha felveszed lehiv a ház elé?
2021. jan. 19. 10:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Igen.
2021. jan. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Igen, megteheti.
2021. jan. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ja értem, azthittem csak lusta vagy ilyesmi. Akkor mindegy
2021. jan. 19. 10:52
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Meg, de ha meghinted neki h kap kis moneyt pluszba, akkor felviszi hidd el
2021. jan. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

De ez nem úgy van ha rendelsz valamit, főleg elektronikai terméket, és azt ki lehet próbálni a futár előtt ha esetleg baj lenne vele azonnal vissza tudod cserélni.

Most lent az utcán hogy teszem töltőre, meg ott kezdjem el bontogatni ?

2021. jan. 19. 10:56
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

A futár dolga a kézbesítés, a tartalomhoz meg annak működéséhez nincs köze. Vagy ha mosógépet rendelsz akkor meg kellene várnia a futárnak az ajtóban, hogy bekötik a gépet meg lefut egy program?

A futárnak és kézbesítő szolgálatnak akkor van dolga a csomaggal az átadáson kívül, ha a csomag sérült, és arról jegyzőkönyvet kell felvenni, és a felelősséget tisztázni. Akkor viszont nincs átadás, megy a küldemény vissza.

A többi pedig már a vásárló és eladó közti panaszrendezésé.

2021. jan. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

Te a futárok álma vagy. :D


Vettem egy számítógépet, 1 nap volt összerakni, feltelepíteni és utána még napokig teszteltem, terheltem hogy minden jó-e.

A futár csak azért nem maradt itt, mert nem tudta kire bízni gyereket 5 napig.....


nem tudom melyik világban élszte hallod... de talán jobb is, mert lehet öngylkos lennék.

Az a futár aznap még 200 másik címre visz csomagot.... Vagy azt hitted, hogy mindenkihez külön futár megy és míg te bontogatod a csomagot addig leviszi a kutyát picikélni?

2021. jan. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Majd ha az idős hozzád tartozodnak kéne lemászni a másodikrol, vagy a harmadikról fájós mindennel, vagy az esetleg kiment a bokád és járni se bírsz.. mert a csöves futár baszik megtenni a Kötelessèget, ( házhoz szállítás ) nem a ház elé vagy mögé vagy a városba... Akkor mond ezt te is.

Ha meg már nekem kell menni, akkor csomag pontra is rendelhetem, mert sporolok 600 ft-ot és 10 percre van a posta. Azért fizettem szállítási költséget pluszba hogy felhozza.

De sok a itt gls futár xdd

Sajnálom hogy olyan helyen laktok ahol rendszeresen hülyének néznek titeket :)

2021. jan. 19. 13:19
 9/15 A kérdező kommentje:

Akivel ellehet játszani azzal el is kell :D

Ha pizzát rendelsz, akkor is felhozza és bekopog mellesleg xd nem azt mondja hogy hát itt vagyok az utca elején gyere le érte. De szép helyen laktok ha igy megy ez nálatok

2021. jan. 19. 13:24
 10/15 anonim ***** válasza:
89%

Jól írtad: "házhoz szállítás", és nem ajtóhoz, lakáshoz. A ház az ingatlan telekhatárát jelenti, annak első bejáratát ahol a magánterületre be lehet lépni. Társasház esetén ez a "fő"bejárat.

A csomagküldő szolgáltatás típusa pedig "háztól-házig", nem a budiajtóig, ha te oda szánod a megrendelt termék végső elhelyezését.

2021. jan. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!