Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretném fejleszteni ezt az...

Szeretném fejleszteni ezt az oldalt?

Figyelt kérdés

Hello mindenkinek !

Tudok programozni HTML-ben, Script-eket is tudok.. :))

Vizsgálattal (tudjátok... :D :D ) egész jól megcsináltam az előbb ezt az oldalt..

Lenne felül ez-az az oldalsó sáv jó lenne reklámnak, vagy másra ami jövedelmez vagy akármi, plusz egész szépen fejleszteném ezt az oldalkát...



Ha már nyilvánosan nem is de magam részére hogy lehetne ezt megcsinálni, HOGY NE TŰNJÖN EL MIÚTÁN LEFRISSÍTEM ... Tehát az oldal amit megszerkesztek maradjon úgy pl ha más nem csak az én számomra...



Valaki tud segíteni?

tudom zűrzavar az írásom de okos vagyok..:)


2021. jan. 19. 15:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Ehhez is szkriptet kell írnod, amit valamilyen szkriptkezelő (pl. Greasemonkey) betölt amikor az oldalt megnyitja a böngésző. Ez viszont már több tudást igényel, mint a konzolban meglévő értékeket átírogatni.

Például itt van 1 darab funkció és 500 soros kódja, amit ugye egyrészt ki kellett találni, másrészt azon a nyelven megírni:

[link]

A HTML "programozást" azért én ettől jóval lejjebb tenném tudásban.

2021. jan. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!