Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy a gépet hogy lehetne...

Minekkelnév kérdése:

Hogy a gépet hogy lehetne tudatosan jóbb gépé fejleszteni nem tudtok egy olyan oldalt ahol megmondják pl:ez a proci jó mert én az ezekhez nem a legjób vagyok?

Figyelt kérdés

2013. dec. 23. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Épp egy ilyen oldalon jársz! :)
2013. dec. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Helyesírás javító gépre is szükséged lenne. Ez valami botrány.

Gondolod, hogy amit képzett fejlesztőcsapat nem tud megoldani, azt majd fórumozók rendbe teszik?

2013. dec. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sürgősen szerezz be egy helyesírás ellenőrzőt!

Ezen kívül neked azt ajánlom, hogy kész gépet vegyél, 3-5 évente, és vidd el a vásárláshoz azt a barátod, aki ért hozzá. Ezzel jársz a legjobban.

2013. dec. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a kommenteket de akkor is még mindig nem volt az aki olyan linket küldött volna ahol értesülhetnék arról hogy most mi a jobb és mivel . Elnézést kérek hogy elég sok helyesírási hibát ejtetem de nem volt elég időm megfogalmazni a szavaimat igaz ez nem a legjobb kifogás de remélem nem lesz már baj vele.
2013. dec. 26. 11:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Például itt körülnézhetsz:

[link]

De szerintem neked nem érdemes. Továbbra is azt ajánlom, hogy egész gépet vegyél (majd 2-3 év múlva) és hallgass szakértőre.

2013. dec. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké köszönöm a komenteket
2013. dec. 27. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!