Traktor1 kérdése:

Mennyit érhet ?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Hol tudok utána járni hogy ez a fali disz ér e valamit.

Elég nagy súlya van, úgy gondolom fémből van.

Jelzést semmit nem találtam rajta


[link]

[link]

[link]



#maszk #régiség #falidísz #Törzsi szobor
2021. jan. 20. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Amennyiért el tudod adni.

Ez egy tömeggyártott szuvenír.

Nem képvisel értéket.

2021. jan. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm de ezzel sokat nem segítetté. Abban biztos vagyok hogy nem egy olyan régiség ami rengeteget ér, és ha annyira tömeggyártásos lenne akkor már rég találtam volna róla valamit.

Még a nagymamám vette a 70-es években, de többet nem tudok.

Pár üzletbe elmentem és az ilyen tömeg gyártásos fali díszeket is hihetetlen árakba árulják.

2021. jan. 20. 09:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egy ötvöst meg lehetne kérdezni hogy miből van vagy valakit aki ért hozzá, mert az anyaga is számít ha eladod. Réz vagy réz ötvözet lehet, elsőre sárgaréznek néz ki de a pl bronz nehezebb.

Látszik rajta hogy kézzel van megmunkálva, konkrétan látszanak a kalapálás nyomai rajta ezért többet el lehetne kérni érte mintha tömeggyártott lenne. Én személy szerint az ebay-re raknám fel, ott értelemszerűen több ember látja és nagyobb eséllyel veszik meg. Mondjuk 90 euro + csomag, ha nem veszik meg pár hétig még mindig lentebb viheted az árát.

2021. jan. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod
2021. jan. 23. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!