Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől van az hogy ha facén...

Mitől van az hogy ha facén valakit betudok jelölni a másik ember ugyanazt nem ?

Figyelt kérdés
Nekem jelölést irki, a barátomnak meg követést.

2021. jan. 20. 16:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Ugy értem van pl: Kiss Gábor ismerősnek jelölöm erre rá keress az ismerősöm neki meg csak annyi van kiírva hogy követés.
2021. jan. 20. 16:31
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a bajod? Kérlek szépen az Isten szerelmére tanuljál már meg fogalmazni, vagy legalább próbálkozz!
2021. jan. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
rákeresel valakire és neked megvan az a funkció hogy ismerősnek jelöl, a másik ember aki rákeress ugyanarra a személyre neki csak a követés funkció
2021. jan. 20. 17:16
 4/6 A kérdező kommentje:
Most már érted?
2021. jan. 20. 17:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet be van neki állítva, hogy csak ismerősök ismerősei jelölhetik be
2021. jan. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, köszi így már értem. Be lehet állítani hogy mindeki bejelölhet-e vagy csak ismerősök ismerősei. Valószínűleg te ismerős ismerőse vagy ő pedig nem. Kivéve, ha közszereplő fiókjáról beszélünk, ott még komolyabban be lehet állítani hogy ki jelölhet be.
2021. jan. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!