Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más is szomorú ha befejez egy...

Más is szomorú ha befejez egy jó sorozatot vagy filmet?

Figyelt kérdés
Sokszor ez van,pl:Gyilkos elmék,Hawaii Five-0,NCIS Los Angeles,Újonc,La casa de papel,S.W.A.T.,Bűnös chicago,13 okom volt,Ez így nem oké,Gyilkos elmék: Túl minden határon,Stranger Things,MacGyver(2016),Mr Robot,Seal team,Alita,Árok,Bad boys: Mindörökké rosszfiúk. Amikor befejezem mintha kicsit értelmetlenné válna az életem. Mással is előfordult már vagy csak én vagyok fura?

2021. jan. 22. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Amióta befejezték a Supernatural 15. évadát - bár néztem más sorozatot, meg foglalkoztam mással, de -, mégis olyan sehova sem tartozósnak, lötyögősnek - nehéz ezt megmagyarázni - érzem magam.
2021. jan. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

igen... minden sorozatot megsirattam.

és az a durva, hogy miután évek múlva újranéztem a sorozatot és megint vége lett, akkor is megsirattam :DDDD

2021. jan. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor vagyok szomorú ha nincs normális befejezése. Félbehagyják a történetet vagy elfogynak az írók ötletei és kitalálnak valami összecsapott lezárást.
2021. jan. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon-nagyon tetszett, akkor szomorú vagyok, és beáll az a "most nem tudok mit kezdeni az életemmel"-érzés.

Most is kicsit szomorú vagyok, tegnap este fejeztem be egy sorozatot, ami bár nem a legjobb volt, de valahogy a végére megszerettem, és most van bennem egy kis hiányérzet miatta. De majd elmúlik.

Legutóbb egyébként a Sotus c. Thai sorozatnál volt ilyen, először elolvastam könyvben, majd megnéztem sorozatban, de miután a sorozatot befejeztem, annyira üresnek éreztem mindent, hogy muszáj volt még egyszer elővennem a könyvet, de még az sem segített :D

2021. jan. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Örülök, hogy kerek a történet és nem végtelenségig húzzák. Ha akarom újra tudom nézni.


Breaking Bad ezért is top kategóriás.

2021. jan. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!