Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyjából kinek lehet igaza...

Krisztián_85 kérdése:

Nagyjából kinek lehet igaza az alább leírtakban?

Figyelt kérdés

A parom kerdezte, hogy mit fozzon hetvegen en pedig annyit mondtam neki, hogy mindegy, csak finom legyen.

O erre megsertodott es felkapta a vizet, hogy ez milyen serto es mondjam meg nyugodtan, hogy ha mar o fozott valaha nekem rosszat.

Hozza kell tennem es ezt o is tudja, hogy finoman foz, szeretem ahogy foz es mindog sokat is eszek.

En ezt ugy gondoltam, mint amikor megkerdezik tolem, hogy mit iszol, Akkor azt mondom, hogy mindegy csak hideg legyen.

Tehat semmi rossz szandek vahy banto dolog nem volt benne reszemrol. Utana ezt is el mondtam neki, majd azt mondja, hogy en rosszul fogalmazok akkor..

En ugy gondolom, hogy ha arra akartam volna utalni, akkor hozzatettem volna, hogy mindegy csak finom legyen, ne olyan mint multkor vagy hasonlo.



2021. jan. 23. 00:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsit túlreagálta szerintem egyértelmű hogy neked van igazad
2021. jan. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon jó dolga van a párodnak, hogy ilyen ostobaságokat talál ki magának, hogy legyen oka megsértődni. Netán szeret "kibékülni", több törődésre vágyik? Akkor szoktak a nők minden szőrszálat ezer szálra hasogatni.
2021. jan. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én férjem nem szokta megmondani, hogy mit főzzek. Szereti a meglepetést.

Én meg tudom, hogy mit szeret, és rendszerint azzal lepem meg. Meg a gyerekeket is.

2021. jan. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!