Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez intelligenciána...

Szerintetek ez intelligenciának mondható mert szerintem nem ?

Figyelt kérdés

Olyat mondtak nekem ,hogy milyen "intelligens" ember vagyok mivel nem nézek híradót.

Azért nehogy már az ember csak a híradóból legyen tájékozott szerintem ott van arra az,hogy több emberrel beszéljünk meg bárhol máshol is utána lehet nézni dolgoknak.

Az intelligencia inkább másnak mondható szerintem. Értelmi képességre



2021. jan. 23. 18:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az intelligenciának nincs köze a lexikális tudáshoz.
2021. jan. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Lol én se nézek hiradót, mert nem érdekelnek, hogy hogyan rémisztgetik az embereket a koronával, mégis mindig 4-5-ös voltam matekból :P
2021. jan. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Az intelligencia valahol ott kezdődik, hogy az ember leszarja, mit okoskodnak mások - és nem egy anonim weboldalon kérdezi meg, hogy mit jelent az intelligencia...
2021. jan. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

És egyébként az intelligenciát hogy lehet fejleszteni?

Egyébként 3-as válaszoló tudtommal az intelligens emberek nem használnak obszcén szavakat amit az imént írtál, hogy le##om ha már az okoskodásnál tartunk 😏

2021. jan. 23. 22:03
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Meg az is szempont, hogy tudsz-e helyesen írni az anyanyelveden.
2021. jan. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod.
2021. jan. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én diszlexiás vagyok, aztán mégis van mérnöki diplomám. A helyesírás túlértékelt. Főleg telefonról pötyögés közben.

Akinek a kognitív képessége megvan, az el tud olvasni felére gépelt szöveget izm

2021. jan. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#3 ott a pont
2021. jan. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Egyébként 3-as válaszoló tudtommal az intelligens emberek nem használnak obszcén szavakat"

Ezt nagyon rosszul tudod.

Az álszent, sznob emberek nem használnak obszcén szavakat, ők pedig általában azt sem tudják, hány kával írják az intelligenciát.

2021. jan. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha Híradó című műsort nem is néz az ember (főleg a köztévén), azért szerintem illik híreket is nézni valahol, sokféle forrás van, ki mit tart hitelesnek. Ha más nem, pl. BBC, Sky News, CNN a neten... (pl. YouTube). Ettől csak tájékozott lesz az ember, ami néha hasznosabb, mint az intelligencia (tudatlansággal párosítva).
2021. jan. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!