Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire fontos,...

Szerintetek mennyire fontos, hogy egy karóra mutassa a dátumot?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az a legelegánsabb és letisztultabb karóra ami csak az időt mutatja, de a legtöbb karórákon szinte még a sima egyszerű karórákon is van dátum. Szerintetek mennyire fontos, hogy egy karóra mutassa dátumot? Nem elég ha csak az időt mutatja?

2021. jan. 23. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Azt nem mondanám, hogy életbevágó, de jó ha van, ilyen funkció az órán.
2021. jan. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez 100%-ban egyéntől függ. Én szeretem, a legtöbb órám mutatja a dátumot, de van külön öltönyórám, ami nem.
2021. jan. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy hátköznapi órán elfér. Valakinek kell, valakinek kronográf is kell mert nem tud nélküle meglenni. Én személy szerint ha van és szépen van megoldva akkor nem zavar, ahogy más komplikációk sem. De mondjuk egy alkalmi elegáns órán nem viselném el.
2021. jan. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én pont egy elegánsabb öltöny órát szeretnék, de állandó viseletre, és azok között sok olyan van amin nincs dátum. Ezért is írtam ki a kérdést, de köszönöm az eddigi válaszokat. :)
2021. jan. 27. 22:43
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak egy órám lehetne, akkor egy elegánsabb órát vennék, ami sima ruhában is jó, de akár öltönnyel együtt. Egy egyszerű dátumablak még belefér szerintem.


2es voltam.

2021. jan. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!