Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jobb kedv? Mit tanácsoltok?

Jobb kedv? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Rettenetesen borzalmasan szörnyen érzem magam... próbálok máshogy hozzáállni, de csak egyre rosszabbul érzem magam. Már "kibeszéltem magamból", de mégse jobb. Párkapcsolati gondok. Leginkább senkihez szólni se lenne kedvem, hiába vagyok máskor nagyon beszédes. Milyen tanácsaitok vannak instant és hosszútávon, hogy jókedvre derüljek?
2010. aug. 15. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
előbb írd le mi történt mer különben nem tudunk segíteni
2010. aug. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

menj el futni,úszni,vásárolni a bnőiddel vagy menj át a szomszédba megnézni egy jó vígjátékot:P mozogj sokat biciklizni én pl imádok egyedül és a mozgás boldogsághormonokat szabadít fel:P:D egyél csokit popcornt mert ezek is jo hatással lehetnek rád, tapasztalatbol mondom

kitartás lesz még jobb és csak előre nézz:)puszi

2010. aug. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1.a pasim nem tudja, hogy szerelmes-e belém. én meg mindennél jobban imádom őt. mindegy.. szar ez így. de ettől hogy tudsz jobban segíteni?

2.ez jó, most megerősítetted a gondolatomat, hogy menjek bringázni. vígjátékot már néztem egy rakatot, nem nagyon hatnak rám. étvágyam nincs. köszi azért

2010. aug. 15. 16:07
 4/7 anonim ***** válasza:
2.vagyok szivesen most már nem jut eszembe de ha nem segíetenek ezek akkor csak az időben bízhatsz
2010. aug. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Írd le egy papírra a dühöd. Gyűrd össze, tépkedd, majd dobd ki a kukába!
2010. aug. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem dühös vagyok. elkeseredett. nincs dühöm...
2010. aug. 15. 20:19
 7/7 anonim ***** válasza:
probalj minel jobban a sraccal lenni,beszeljetek meg,nyugodtan a dolgot .
2010. aug. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!