Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Emelt szintű német érettségire...

Emelt szintű német érettségire jó könyv?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék emelten elérni kb 70-80%-ot. Nyomtattam ki szavakat, hiszen az segít majd a legtöbbet.

De emellé kéne valami könyv is. Valakinek van valamilyen ötlete vagy tapasztalata? Sokat segítene.

Esetleg ha linkelnétek be nekem valamit, azt megköszönném.


+még 1 kérdés:

Német emelt szóbelire van olyan könyv, amiben ki vannak dolgozva a tételek?


Előre is köszönöm!

18/l



2021. jan. 24. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly emelteztem angolból. Ami nagyon sokat segített, hogy az ezelőtti írásbeliket megcsináltam. Mivel nekem nem volt szóbelim, így 64% lett:) Neked is ajánlani tudom, hogy csináld az érettségiket, könyv ajánlást pedig kérhetsz a tanárodtól.

Plusz amint látod az én példámból, ha jól felkészülsz írásbelire már abból is alap meglehet a 70-80%-od :D

2021. jan. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy erősebb b2-es nyelvvizsga gyakorló (pl. telc) is megteszi. De ahogy az előző is mondta, az előző évek feladatai is jók gyakorlásra.
2021. jan. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!