Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Használt cipőt, nadrágokat...

Használt cipőt, nadrágokat hol tudnék leadni ha a Máltai meg a hasonló helyek most a Covid miatt nem vehetik át?

Figyelt kérdés
Van egy csomó férfi cipőnk meg meleg férfi nadrágok és jó lenne leadni valahová, mivel igazából teljesen jó állapotban vannak még viszont megkérdeztük és a máltai és társaik nem vehetik át most a Covid miatt az ilyen jellegű adományokat. Van ötletetek hogy tudnám mégis eljuttatni esetleg oda ahol szükség lehet rá?

2021. jan. 25. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Kici szivem, a meleg rucikák nekem leadhatóak!

🌈

Puszicsi,

Feri baba

2021. jan. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Esetleg fel is ajánlhatnád valahol ingyen? pl. Facebook csoportok, Vatera - ingyen elvihető... Tudom, biztos van, aki visszaélne vele, de hátha nem.


Egyébként nem értem, hogy a ruhákat miért ne vehetnék át, mikor ki is vannak - elviekben magas hőfokon - mosva, jó a cipők nem, de pont erről elkapni a COVID-ot? Kicsit nekem ez már túlzásnak tűnik.

2021. jan. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ez a facebook csoport jó ötlet , csak pont ettől félek én is, hogy kihasználják, mert olyannak szeretném adni, akinek valóban szüksége van rá.

Igen amúgy valóban fura nekem is. A hajléktalanok sokkal veszélyesebb körülmények között vannak nap mint nap és nem értem, hogy miért pont egy ilyen ártalmatlan dologtól kell félteni őket.

2021. jan. 26. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!