Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Franciaországban milyen élni?

Franciaországban milyen élni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mire vagy kiváncsi? Árakra, emberekre, környezetre, mire? Én msot voltam kint pár hetet, nekem nagyon tetszett, bár az árak sajnos többek, mint itthon (nem sokkal, de picit drágább Franciao. ez euró bevezetése óta), az emberek kedvesek, sok a park, és nagyon szépek.
2010. aug. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából még csak 15 éves vagyok, de Párizsban, esetleg valamelyik más nagyvárosban szeretném elvégezni az egyetemet, vagy legkésőbb huszonévesen szeretnék kimenni. Szóval így minden érdekelne, amit tudsz róla.:)
2010. aug. 17. 17:48
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos arról, hogy a motelek, hotelek, albérletek, egyetemek mennyibe kerülnek, fogalmam sincs. Én turistaként voltam kint, ismerősöknél. Annyit tudok mondani, hogy Párizs gyönyörű, érdekes és elragadó, de jó, ha tudsz benne franciául. Nagyon sok helyen csak franciául van tájékoztatás, illetve sok ember csak franciául ért. Annyit tudok még, hogy nagy bevásárlóközpontok nincsenek (meg van tiltva az építésük), és csak kis boltokban lehet vásárolni, nyilván drágábban.
2010. aug. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!