Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Spanyolországban/Olaszországba...

Spanyolországban/Olaszországban vagy Franciaországban meg lehet élni angoltudás nélkül, nem?

Figyelt kérdés
én azt hallottam, hogy ebben a három országban inkább egymás nyelveit (illetve Franciaországban a németet) oktatják, mint az angolt...
2010. okt. 11. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Angolt mindenütt tanítanak, és többé-kevésbbé tudnak is. De ha spanyolul beszélsz sapanyolországban, akkor jól megértenek, és valóban nem kell tudnod angolul.
2010. okt. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
meg lehet élni, de a jó angol nyelvtudás már mindenütt kell az ország nyelvének tudásán kívűl. főleg azért is, mert spanyolo.ban és gondolom olaszo.ban is rengeteg angol van, turista is, és olyanok is, akik odaköltöztek...
2010. okt. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Spanyolországban/Olaszországban vagy Franciaországban meg lehet élni angoltudás nélkül, nem?"


Jobban, mint itt, mert nagyobb az országok belső piaca.


"én azt hallottam, hogy ebben a három országban inkább egymás nyelveit (illetve Franciaországban a németet) oktatják, mint az angolt..."


Nem igazán. Ma már mindenhol az angolon van a hangsúly, bár a latin országokban a közelmúltban még a franciát oktatták.

2010. okt. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg bizony! Csakhát..Olaszországban olaszul kell tudnod, Spanyolországban spanyolul - és így tovább. Aztán, ha mindemellett angolul is tudsz, az egy jóponttal több.
2011. nov. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az előző hozzászólóval teljesen egyetértek!
2012. jan. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!