Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ezért kaphatok...

Szerintetek ezért kaphatok igazgató vagy osztályfőnöki figyelmeztetést?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim szokása,hogy a szünetekben az ablakban állnak és a járokelőkre kiabálnak vagy dobálják őket alufóliagolyóval. Egyszer-kétszer én is odamentem hozzájuk de csak kiabáltam. Ez az egész kiderült és azok az osztálytársaim akik rendszeresen ordítoztak belekevertek engem is, vagyis azt mondták hogy én is rengetegszer ott álltam az ablakban és zavartam az embereket. Szerintetek ebből az egészből lehet bármi bajom?

2021. jan. 28. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kaphatsz, hiszen részt vettél a dologban. Egy ilyen figyelmeztetés semmi, mert a magatartás jegyedre van csak hatással, ami semmit nem számít. A lelkiismereteddel meg neked kell elszámolni, ha megbántad a dolgokat.
2021. jan. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor nem kell aggódnom hogy nem tudok majd tovább tanulni egy olyan iskolában ahova nem is kellett felvételi? (az összes tantárgyból 5ös vagyok és eddig a magatartásom és a szorgalmom is annyi.
2021. jan. 28. 21:49
 3/3 anonim válasza:
Nem kapsz ötöst magatartásból, de körülbelül ennyi. Nem számít bele a továbbtanulásba mint ahogy egy figyelmeztető beszerzése sem.
2021. febr. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!