Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha van már egy igazgatói...

Ha van már egy igazgatói figyelmeztetésem, és most kaptam 3 szaktanárit, meg még ma egy osztályfőnökit (nem tudom, hogy kigyűlt-e a 3 szaktanári, és azért kaptam-e. ) akkor megkapom az igazgatói figyelmeztetés 2. fokozatát, vagy mi?

Figyelt kérdés
Iskola, figyelmeztetés

2014. márc. 4. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát vagy egy újabb igazgatói, vagy akkor eltanácsolás az iskolától, bár sok helyen három igazgatói kell.


Egyébként mik történtek? Azért ez már teljesítmény, mit csinálsz, vagy mit nem?

2014. márc. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mit követtél el?

Vagy csak késés miatt kaptad?

2014. márc. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Késést már nálam leszarják, visszapofázok a tanárnak, mert azt hiszi csak ő pofázhat, de kb csak ennyi amiért adtak kb, de most azért kaptam osztályfőnökit mert kiszúrtam egy üveget aztán a többiek rúgdosták a tanteremben, meg végignéztem röhögve azt ahogy szétbasszák a WC-t, leszedik az ajtót és berúgják a takarító kocsiját az ajtó helyére :DD Meg órai beszélgetések stb, de ez csak 2 tanártól van a többinél érdekes hogy nem, csak ez a kettő rühell engem..
2014. márc. 5. 17:46
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja, és még azt letudnátok írni, hogy 5 szaktanári 1 osztályfőnöki 3 osztályfőnöki 1 igazgatói, vagy hogy van?
2014. márc. 5. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!