Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jelenthet valamit ez? Többi lent

Jelenthet valamit ez? Többi lent

Figyelt kérdés

Egyfolytában beleütközök olyam cikkekbe, hogy pl ha mindig ugyanabba a számba ütközöl órákon meg ilyesmi, akkor az univerzum üzen neked meg ilyesmi.

És én is megfigyeltem egy ilyesmit magamon. Ez most lehet hogy nagyon megosztó lesz, és senkit sem szeretnék megsérteni aki mondjuk másban hisz, de hogy én valahogy eddig mindig belefutottam valahogy a 666 számba. Játékban, tiktokon mikor valamit belájkoltam 666 volt pont, van egy pár ilyen screenshotom is elvileg ha nem töröltem már azóta, meg ilyesmi.

Nem tudom ez jelenthet - e valamit, de akinek van olyan amit megosztana ezzel kapcsolatban akkor az írhat😅Bunkó megjegyzéseket ne írjatok, nem azért teszem fel ezt a kérdést hogy élve elégessetek köszi😅


2021. jan. 28. 22:29
 1/4 anonim válasza:
100%
Napi szinten rengeteg számba futunk bele, viszont csak azokra figyelünk, amelyek valamilyen jelentést hordoznak számunkra. Én évek óta napi szinten szívok füvet és bárhol észreveszem a 420-as számot, illetve minden egyes nap ránézek ilyenkor az órára.
2021. jan. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg A 23-as szám-ot (2007).
2021. jan. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1.: Hát nem tudom. Elég érdekes. Előfordult hogy játszottam, és a karakter szintje amikor random megálltam pont 666 volt, tiktokon is többször is tényleg, ha létezne 6 óra 66 perc szerintem még azt is kiszúrnám :D


2.: Meg fogom nézni mert mostmár tényleg érdekel :D

2021. jan. 28. 22:48
 4/4 anonim ***** válasza:
420 adom én is :D
2021. febr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!