Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban meghaltam. Mit...

Álmomban meghaltam. Mit jelenthet a többi dolog?

Figyelt kérdés

Álmomban sétáltam. Valaki volt mögöttem de nem tudom ki volt az, kissé közel volt , szóval nem olyan távol de nem zavart. Előttem is mentek még 2en, aztán az egyik ram támadt aki előttem ment és én meg akartam védeni magam tőle de nem sikerült. Nyakon szúrt egy injekciós tűvel és valamit belem fecskendezett én meg össze estem es ki folyt a vér a számból meg a fejem is ahogy beütöttem vérzett. Ki szállt a testemből a lelkem es láttam magam ahogy vérzek a számból meg a fejemből de nem voltam megijedve csak akkor amikor rám támadtak

. Ez a lelkem ahigy nézte saját magam, azon gondolkodott hogy még lehet mentőt hívni, nem könyveltem el , sőt nem is gondoltam rá hogy még haltam csak ugye ha valaki szájából vér folyik és eszméletlenül fekszik , akkor gondolom meghalt. Ezt így utólag érzem nagyon rémisztő alomnak


2019. dec. 23. 16:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá teszem hogy a vérem nem folyt csak úgy eleve ott volt már a földön amikor még láttam magam kívülről.
2019. dec. 23. 16:26
 2/5 anonim ***** válasza:
Elvileg nem tudsz meghalni álmodban. Nem tudod, az milyen, így nem nagyon álmodhattál ilyet.
2019. dec. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne keverd a halálközeli élmányt a halállal. Igen ritkán szokta magát az ember álmában halottnak látni, a haldoklás folyamata pedig szinte soha nem a tárgya az álomnak.


A rémálmok és a paraoid gondolatok az más téma. Kitől félsz?

2019. dec. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy valami előző életes esemény idéződik fel, amiben valóban meghaltál.

Ha valóban történt ilyesmi, akkor máskor is fel fog (valahogyan) idéződni.


A legtöbb álom zavaros. Nem ér semmit. De, vannak kis valósabb "betétek" is benne. (vagy lehetnek) Ezeket az ember tapasztalhatja, megértheti, ha tudja, mire kell figyelnie.


Minimum 90%-a "vegyes bazár", "szemét" az álmoknak. Tudni kell, mikor vált át az "álombeli zagyvaság" valós bepillantássá. Az élmény intenzitásának mélysége is támpont lehet.

2019. dec. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kispista István ***** válasza:
Az álmok mindig az álmodóhoz szólnak,ezért nem tudja senki más csak Te elemezni őket.Rendszerint a halál élménye új életutat jelent,ha más is volt veled,akkor a segítségére számíthatsz vagy neked kell segíteni rajta.
2021. máj. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!