Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha 30 éves férfi vagyok és...

Ha 30 éves férfi vagyok és találkozok egy 60 éves férfival, letegezhetem vagy kérhetem a tegeződést?

Figyelt kérdés
Üzleti ügy. E-mail-ben magázódtunk, telefonon még nem beszéltünk.

2021. jan. 29. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Neki kell kérnie.

Üzleti ügyben meg amúgy sem tegeződünk.

2021. jan. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi esetre se kezdeményezd.

Ha olyan a helyzet,akkor felajánlja.

2021. jan. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Nagy fokú neveletlenség lenne.
2021. jan. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%

Magázódás kell, nem is értem 30 évesen erre hogy nem jött rá az ember még már ne haragudj nem bántásból.


24 vagyok, de akárhol dolgoztam mindig magáztam az embert aki pl 40+ volt már, alatta tegeztem vagy ha fiatalos volt, nem szóltak egyszer sem, de aki mondta is tegezzem mondjuk 55 éves munkatársam annak is úgy köszönök "Tiszteletem, jó reggelt laci, mi a helyzet?" pl.


Volt olyan munkatársam, gépmester volt és tegeztem végig amig ott voltam diákként de nem is kérte h tegezzem igy magáztam, megadtam a tiszteletet, ellenben voltak akik tegezték és velem egyidősek voltak...

2021. jan. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
magáztam végig*
2021. jan. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!