Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire jogos az aggódásom?

Mennyire jogos az aggódásom?

Figyelt kérdés
Nemrég találtam egy pulcsit AliExpressen, és szeretnék 1-1-et rendelni 2 színben, összesen 8-9 ezer forintról lenne szó. Mivel még nem rendeltem innen, nem tudom mennyire megbízható. Aki köztetek már használta az oldalt, kérem mondja el tapasztalatait

2021. jan. 30. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Milliók rendelnek onnan az egész világon...
2021. jan. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi probléma nincs a rendelés részével, kifizeted, és megkapod amit rendeltél. A probléma inkább a termékkel lesz, mégpedig annak minőségével, szabásával, és főleg a méretével - ami az eltérő számolások miatt adódhat. A vásárlói visszajelzéseket mindenképpen meg kell nézni, és lehetőleg olyan dolgot rendelni ahol van fényképes visszajelzés, hogy mire számíthatsz. A termékfotó csak illusztráció.


A 25 euró feletti rendelésnél azt is vedd számításba, hogy 27% áfát és +3500 forint eljárási költséget kellesz fizetned (tehát 9000 forintos rendelés esetén te további 6000 forint adót és járulékos költséget fizetsz ki), ami után nem biztos, hogy így is megéri a rendelés.

2021. jan. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2: pár hete egy német adón volt erről egy riport. Próbarendelések után összehasonlították a netes fotókat a kapott ruhákkal. Ócska, gyenge anyag, köszönőviszonyban nem volt a csilivili fotón látható termékkel.
2021. jan. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, mi sokmindent rendeltünk már onnan. Teljesen rendben volt minden. Olyan helyről rendelj, ahonnan már sokan előtted. A ruha méretet ne a megszokott módon értelmezed. Gondolok olyanra, ha mondjuk L-es a méreted a kínaiaktól XL-est kell rendelni. Ez úgy jön ki, hogy lejjebb görgetsz a mérettáblázathoz. Ott centiben meg van adva minden paraméter, az alapján rendelj.
2021. jan. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 Igen, arra már ránéztem, és mindenképp a legnagyobbat választanám, mert elég magas vagyok, viszont a rossz minőség és a plusz 6000 forint nem éppen kecsegtető :(
2021. jan. 30. 19:43
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. Szerintem nem rossz a minőség. Jó, nem a nike-val kell összehasonlítani, de teljesen élhető. Nem én szoktam a rendelést intézni, hanem a férjem. Ő mindig néz valamit még az ajánlaton, hogy merről jön be az országba, hogy ne kelljen vámot fizetni... Hátha valaki tudja, a férjem most nincs itt.
2021. jan. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!