Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért lett a kártyám mínuszba?...

Goruda772 kérdése:

Miért lett a kártyám mínuszba? volt rajta pénz , nem vettem semmit stb. Pár órája megnéztem a kártyám és hirtelen mínuszba lett Esetleg a banki rendszerrel lehet baj?

Figyelt kérdés

2021. jan. 30. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Levontak a havi dijat.
2021. jan. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
eddig sose vont le havi dijat :/
2021. jan. 30. 22:45
 3/8 Noren1989 ***** válasza:
100%
Btw, a kivonatodon mi làtszik?
2021. jan. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Havi dij pedig van. Mennyi pénzed volt rajta?
2021. jan. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg nem kaptál új bankkártyát, mert hamarosan le fog járni a régi?
2021. jan. 31. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szolgaltatasi din mindenhol van
2021. jan. 31. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%

Ha van netbankod, és elárultad volna a bank nevét és a belépési adataid, akkor meg tudnánk nézni, hogy pontosan miért történt. Egyébként, te tudod, hogy például pénteken milyen pénzmozgás volt a számlámon? (A kártyádon nincs pénz, pénz a számládon van, amihez a kártyával hozzáférsz; pl. tudsz vásárolni a használatával anélkül, hogy készpénzt vennél ki a számládról.)


Tényleg, csak tippelni lehet; vagy illetéktelenül használva a kártyaadataid valaki lopott tőled, vagy megbízás alapján csoportos beszedés történt, vagy valamilyen banki díjat vontak le (számlavezetési díj, kártyahasználati díj, SMS küldési díj, csoportos beszedés díja stb.) Utóbbihoz annyit, hogy attól lehet, hogy eddig nem volt; vannak olyan számlanyitási akciók, hogy adott banki szolgáltatásért az első hónapban, vagy akár évben nem kell fizetni, illetve, változhatnak a bank szolgáltatási feltételei, díjai.


Próbálhatsz itt tippversenyt tartani, aztán eredményt hirdetni, mikor a bankodtól megtudod a választ; de sok értelmét nem látom.

2021. jan. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

"Havi dij pedig van. Mennyi pénzed volt rajta?"


Nekem sincs havidíjam,csak a kártyáért fizetek évente egyszer.


Kérdező!

Nem tudom melyik banknál vagy, de a K&H a minap duplán vonta le a tranzakciókat, minden ügyfélnek egy hiba miatt.

2021. jan. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!