Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Visszatérő álom mit tegyek...

Visszatérő álom mit tegyek miért van???

Figyelt kérdés

Van egy visszatérő álmom.

Kapok egy színdarabot. Minden nap az édesapám visz el gyakorolni, de az egyik nap nem tud eljönni értem ezért haza kell gyalogolnom egy emberi alak követ hazáig. És mikor haza érnek megint otttermek a teremben. Elkezdünk gyakorolni, és kezd sötétedni kint. Mindenki elkezd haza menni és én megyek ki utoljára. Meglátok a sötétben egy ember alakot. Gyorsan vissza megyek és próbálok kimenni a hátsó kijáraton de amikor kiérek ő is ott van. Gyorsan visszafrodulok de már bent van a teremben is. És elkezd közeledni. Amikor már majdnem odaér hozzám felébredek.


Kérlek segítsetek már vagy 1 hete minden nap felébredek emiatt az álom miatt. Mit jelenthet? Mit tudok csinálni??



2021. jan. 31. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Jártál régen színházban?
2021. jan. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem jártam sose
2021. jan. 31. 09:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Próbálj kapcsolatba lépni az álombeli alakkal, és megkérdezni: Ki ő, és mit akar? (Mostanában nem halt meg közeli hozzátartozód?)
2021. jan. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem halt meg szerencsére senkim. 3 éve a nagyapám.
2021. jan. 31. 18:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg nem felébredni, hanem rájönni, hogy ki az. Ne félj tőle, hiszen csak álmodod, lehet, hogy egy fontos dolog ami nem hagy nyugodni téged. Lehet, hogy meg fogsz érteni valamit, amikor mondjuk megérint, vagy amikor már tudod azonosítani ki/mi az. És ne feledd, ne arra koncentrálj elalvás előtt, hogy jaj de rossz érzésed van az alak körül, vagy, hogy félsz tőle, mert akkor lehet, hogy tényleg valami rémisztő lesz. A képzeletedet te irányítod, legalábbis a te érzelmeid. Azonban az érzelmeidre már nagy hatással tudsz lenni. Sok sikert!
2021. febr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget ma megpróbálom
2021. febr. 1. 21:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Szívesen. De ne feledd, nem valószínű, hogy elsőre sikerül, szóval ne add fel a próbálkozást! Meg ne görcsölj rá a dologra, ha én megpróbálok tudatosan álmodni mindig csak akkor sikerül mikor nem számítok rá.
2021. febr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam, és sikerült is tudatosan álmodni, viszont nem volt ott az a valami.
2021. febr. 2. 09:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Majd, ha lesz, kipróbálhatod amit javasoltak. Legalább félni nem fogsz már tőle.
2021. febr. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!