Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez tényleg így van a terhesség...

Ez tényleg így van a terhességi teszttel?

Figyelt kérdés
Tudom hogy hülyén hangzik, de ezen kattogok. Ha egy terhes nő vízeletét férfi létemre megiszom, és csinálok utána egy terhességi tesztet nekem is pozitív lesz? Nem perverzióból kérdezem, de szeretnék villogni a barátaim előtt és jó ha szenzációnak kezelnek, és megtartom a titkom hogy hogy csináltam.

2021. jan. 31. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
🤦‍♀️
2021. jan. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát tévedtem
2021. jan. 31. 14:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Férfiak is pisilhetnek terhességi tesztre. Ám, ha pozitív lesz, az nem vicces, mert akkor jó, ha felkeresik az orvosuk, ugyanis egyes here daganatok HCG-t, a női terhességhez hasonló, hormont termelnek.
2021. jan. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés. :)

Ahhoz, hogy a terhességi teszt pozitív legyen, bizonyos szintet el kell érnie a HCG hormonnak, hogy ez a női vizeletben megmutatkozzon. Ha van is elegendő hormon a vizeletben és megiszod, a gyomrodban, emésztő rendszeredben viszont igencsak felhígul és eltűnik. Tehát nem, te nem tudsz pozitív terhestesztet produkálni, csak úgy, ahogy a #3 írja.

2021. jan. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!