Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik terhességi teszttel...

Melyik terhességi teszttel vagy a legjobban megelégedve?

Figyelt kérdés
2020. dec. 21. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik megfelelően funkcionál, ha az ember lánya időben tesztel. Ezenkívül van pár százalékos hibaarány minden fajta tesztnél, de az normális.
2020. dec. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Első terhességemnél x-epil tesztcsíkot használtam, most újra próbálozunk, most tudtam meg, hogy az "xepil rossz" az 25-s erősségű stb. Nem is tudtam, hogy létezik érzékeny és kevésbé érzékeny. Ha időben tesztelsz legolcsóbb neten rendelt kínai teszt is. kimutatja, mert a HCG-re reagál a teszt, ami csak terhességkod van jelen a szervezetedben.

De a legtöbben a Rossmannban kapható Facelle terhességi tesztet ajánlják.

2020. dec. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Netről rendeltem 20 db-ot 2ezerer, még nem mondom, honnan, de a gúgli a barátod.

Lényeg a lényeg, teljesen meg voltam elégedve vele, amikor volt hcg a szervezetemben, kimutatta a nem várt napján.

2020. dec. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha késik a mensi akkor mindegyikkel elégedett vagyok. Ha korán tesztelek akkor facelle. De korai tesztből lett már kémiaim és gyermekem is. Minden teszt jó, ha idöben használja az ember.
2020. dec. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb ár-érték arányban a rossmannos facelle tesztcsík. Én abból tankoltam be. 10 es érzékenységű de én csak akkor tesztelek ha késik már.
2020. dec. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én Romed Movo, és X epil teszteket használtam. Remélem mártogatós volt, x epil mind3 fajta, mindegyik jól funkcionált. Csak csak akkor volt 2 csík, mikor terhes lettem :)
2020. dec. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!