Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Várjátok a sulit:D?

Várjátok a sulit:D?

Figyelt kérdés
Indokoljatok issssss :D
2010. aug. 16. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
persze, hogy várom :D alig várom az izgi matekórákat, a sok témazárót, és úgy szeretek tanulni :D
2010. aug. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Várom hát. Nem ugrál egész nap a nyakamban a gyerek, és végre jól le lehet oltani, ha hoz egy szar jegyet (4-est, vagy rosszabbat). :DDDDDD
2010. aug. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Legalább nem itthon unom magam. Ha nyár van, ha nem úgyse tanulok, szóval ez a része nem izgat
2010. aug. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, mert máshova fogok járni, sokkal messzebbre és félek hogy nem fogom szeretni, mert nem lesznek igazi barátaim.. :S
2010. aug. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 DoryRoxy válasza:
sajna én már nem járok suliba. de 4 éven keresztül minden nyáron vártam! vártam a jó kis sörözgetéseket suli előtt és a déli 20 perces szünetben, vártam hogy együtt legyünk újra az osztállyal és csak röhögjünk egész nap, vártam hogy minden órán sutyiban szotyizzunk és ezért 50x ránk szóljanak a tanárok, vártam hogy újra puskákat írhassak, stb. ez mind olyan jó volt! sokkal jobb volt az élet míg suliztam. XD
2010. aug. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Alig várom.

Sok-sok tanár van, akinek még ép az idegrendszere, és a nyugdíjasból is sok van, aki még nem kapott idegösszeroppanást.

2010. aug. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!