Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Várjátok-e a sulit? (Kérdésed...

Várjátok-e a sulit? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Én nem mondom hogy repesek az örömtől de nem lehet mindig nyár miután pedig végig tanultuk az összes tanítási napot azután pedig majd jönni fog egy újabb nyár és megint lehet örülni.Addig is pár nap múlva újra vissza kell ülni az iskola padba:( de egy csomó jó programunk van év közbe is nálunk úgy hogy remélem gyorsan elfog telni ez a pár hónap.Megpróbálom így felfogni.

Ti mit szóltok az iskola kezdéshez???amúgy még közbe minden felnőtt ez kérdezgeti és hajtogatja mindegyik nálunk.Nálatok hogy van ez?Ja meg még azt is hogy:

"Mikor kezdődik a suli"?


2011. aug. 25. 07:04
 1/6 Beliel ***** válasza:

Ez volt az utolsó nyár... De nem tök mindegy, úgy is ugyan azt csinálom ott is mint itthon is. A poén az egészbe azt se tudom mikor kezdődik a suli :D

Conan voltam: [link]

2011. aug. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát azért nem ez volt az utolsó csak azt ne mond hogy szerinted is 2012 eljön a világ vége egyébként meg nem hiszem el hogy nem tudod mikor kezdődik.:D
2011. aug. 25. 07:35
 3/6 Beliel ***** válasza:

Nem azért az utolsó hanem mert tényleg az utolsó... aztán mehetek dolgozni :D

És tényleg fogalmam sincs mikor kezdődik :) az is lehet, hogy elsején de az is lehet csak 5.én. Ez már nem általános vagy közép iskola, hogy úgy engedjenek el júniusba, hogy lelkünkre kötik mikor kell megint menni. Majd ráírok fb-n az egyik tanárra azt megkérdem :D

2011. aug. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát bocsi egy kicsit félre értetem abból az előző komentből más hogy hangzott még jó hogy megmagyaráztad.:D
2011. aug. 25. 08:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező: ha 2012-ben el is jönne a világvége, akkor is lenne még egy nyár, mivel Dec. 21-re van kiírva (az RTL műsorjába :D).


Amúgy nem várom a sulit.

2011. aug. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem!

várom azt, hogy egy értelmes emberrel beszélhessek végre, de a suli depresszióssá tesz engem

azért jó nyáron, mert azt csinálsz egész nap amit akarsz és nem kell emberekkel találkoznod, beszélned bárkivel is

annyira gyorsan telnek az utolsó napok, szomorú vagyok

2011. aug. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!